ТЕЛЕСКОПІЧНІ НАВАНТАЖУВАЧІ

Телескопічний навантажувач
MANITOU
МТ-732
МТ-932
МТ-845

+380983450721

консультація менеджера

Компанія Універсал у своєму парку має дизельних навантажувачів з вантажопідйомністю від 1500 до 4000 кг.

Manitou (Маніту) – всесвітньо відомий французький бренд спецтехніки для будівництва, гірничої та нафтогазової промисловості, сільського господарства та інших галузей.
Маніту навантажувач телескопічний – це самохідна колісна техніка з кабіною для оператора та стрілою, довжина якої змінюється за рахунок телескопічної конструкції. До стріли може кріпитися різне навісне обладнання – ковші різноманітної конструкції та призначення, вила для палет, вила-захвати для сипучих вантажів і захвати для тюків, бочок, інших фасованих вантажів.
Будівельний навантажувач Manitou також є багатофункціональною технікою для виконання широкого кола завдань, таких як: виїмка ґрунту; розчищення територій, прибирання сміття; вирівнювання поверхонь; переміщення та завантаження будівельних матеріалів; підйом плит, блоків, палет з цеглою; підйом платформи з робітниками, будівельниками, монтажниками.

Переваги телескопічних навантажувачів Маніту

Сільськогосподарські та будівельні Manitou навантажувачі мають безліч достоїнств:
висока вантажопідйомність і продуктивність при досить компактних розмірах;
відмінна прохідність, стійкість і маневреність в умовах обмеженого простору. Наявність 3 режимів рульового управління дозволяє в залежності
від особливостей місцевості та поставлених завдань використовувати в якості ведучих 2 або всі 4 колеса, рухатися боком («крабовий хід»);
універсальність, простота зміни навісного обладнання, великий перелік операцій, можливість застосування для різних типів вантажів;
комфортабельність кабіни та високий ступінь безпеки водія-оператора. Велика площа скління забезпечує відмінний круговий огляд, шум двигуна в кабіні практично не відчувається, вібрації від керма також мінімальні, тому руки не втомлюються;
простота управління, зручна панель з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, можливість гнучкого налаштування.

Чому варто арендувати телескопічний навантажувач в компанії Універсал

Фірма Універсал є єдиною компанією в Україні, яка пропонує аренду вилкових навантажувачів за низькими цінами. Наше обладнання та якість обслуговування робить нас лідерами серед конкуруючих фірм в Україні.
У фірми Універсал в наявності не тільки найбільший і найрізноманітніший асортимент прокату техніки в Україні, у нас також гарантовано найнижчі ціни.
Ви можете покластися на першокласні послуги оренди навантажувачів від Універсал для вашої будівельної ділянки чи підприємства. Незалежно від того, чи потрібно вам переміщувати або піднімати матеріал — на твердому ґрунті чи багнюці, скелях, схилах пагорбах та інших нерівних поверхнях — у нас є надійні та міцні вилкові навантажувачі, які допоможуть вам правильно виконати будівельні чи промислові роботи. Коли ви орендуєте навантажувач від Універсал, будьте впевнені, що в нашому асортименті є навантажувачі тільки від перевірених світових виробників. Наш парк прокату вилкових навантажувачів включає вилкові навантажувачі з висотним підйомом, складські вилкові навантажувачі та підйомники для пересіченої місцевості, кожен з яких поставляється в конфігураціях з електричним, газовим або дизельним двигуном для будь-яких умов, які є на вашому робочому місці.

Оренда складських навантажувачів

Захват віли для навантажувачів

Ковш для навантажувачів

Кіповий захват

Захват для колод, лісу