ВИЛОЧНІ ПОГРУЗЧИКИ

TOYOTA
NISSAN
TCM
LINDE
STILL

+380983450721

консультація менеджера

Компанія Універсал надає в оренду вилочні погрузчики з вантажопідйомністю від 1500 до 4000 кг.

У нас Ви можете взяти в оренду вилковий навантажувач вантажопідйомністю від 1,5 до 4 тон терміном від одного дня до 1 року. Якщо Ви не впевненні якої вантажопідйомності достатньо буде для робіт що виконуються, або ж є додаткові вимоги (особливості вантажу, обмежені габарити приміщення для роботи техніки, можливість використовувати навантажувач на складі і т.д.), зверніться до нас. Ми обов’язково допоможемо Вам і знайдемо вирішення Вашого питання.

Чому варто арендувати вилочні погрузчики в компанії Універсал

Орендуючи навантажувач, замовник послуги отримує безліч переваг, головними з яких є скорочення витрат на його утримання. Для придбаної спецтехніки необхідно забезпечити місце зберігання, і навіть коли вона не використовується, обслуговувати та проводити технічний огляд. Крім цього, така техніка як автонавантажувач, потребує постійної перереєстрації, на що також потрібні додаткові кошти. Орендувавши навантажувач, в замовника відпадає необхідність великих витрат, а ціна виробленого товару чи послуги стає більш конкурентноздатною.
Оренда вилкового навантажувача може мати різний термін, починаючи з кількох годин і закінчуючи місяцями. Це дуже зручно, особливо в тих випадках, коли спецтехніка потрібна час від часу, бо можна зробити замовлення на конкретні години і здійснити при цьому оплату за фактичне її використання.

Оренда складських навантажувачів

Вантажопідйомність від 1 500 кг до 4000 кг
Дизель, газ, електро
Маємо рулонний захват
Довготривала оренда
від 1 місяця до року

штабелери електричні
тип: самохідний
Висота підйому: 6м
Вонтажопідйомність: 1400кг
Довготривала оренда
від 1 місяця до року